2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbesteding “Aanschaf mobiele telecommunicatie”
Beschrijving: Europese openbare aanbesteding “Aanschaf mobiele telecommunicatie” 420000
Interne identificatiecode: 2024-016229
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding “Aanschaf mobiele telecommunicatie”
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Europese openbare aanbesteding “Aanschaf mobiele telecommunicatie”