145857-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg – VWS EA - Opschaalbare productie van mondneusmaskers van het type IIR en FFP2, dtv RIS
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VWS EA - Opschaalbare productie van mondneusmaskers van het type IIR en FFP2, dtv RIS
Beschrijving: Scope van de opdracht De scope betreft het (deels) aanleggen en beheren van een minimale first-in first-out voorraad en het zekerstellen van een productiefaciliteit in Nederland voor chirurgische mondneusmaskers type IIR en FFP2 (perceel 1 en 2) inclusief de bevoorrading van de benodigde grondstoffen (onder andere, maar niet uitsluitend meltblown, elastieken en neusbeugels), waardoor dit in voldoende hoeveelheid aangelegd en beschikbaar is. Hierdoor kan direct worden opgeschaald om gedurende een jaar minimaal 50% van het piekverbruik in de Nederlandse zorg te kunnen produceren. First-in-first-out voorraad De productiefaciliteit in Nederland dient te beschikken over een minimale first-in first-out voorraad. Voor FFP2 mondneusmaskers bedraagt deze minimale voorraad 500.000 stuks, voor IIR mondneusmaskers zijn dat er minimaal 3.500.000 stuks. VWS is eigenaar van deze first-in-first-out (hierna: fifo) voorraad mondmaskers. Voor deze fifo voorraad is de beschikking over voldoende opslagruimte noodzakelijk. De voorraad dient altijd beschikbaar te blijven en mag uitsluitend worden uitgeleverd aan de Nederlandse zorg. Indien er tekorten ontstaan aan mondmaskers binnen de Nederlandse zorg, zal de producent op aangeven van VWS mondmaskers verstrekken aan deze sector. Aan de producent van de FFP2 mondmaskers wordt de eis gesteld om 500.000 FFP2 mondmaskers uit de LCH-voorraad als houder over te nemen ten behoeve van de fifo-voorraad.
Interne identificatiecode: 201865006.028.098
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
Aanvullende classificatie (cpv): 18142000 Veiligheidsmaskers, 18143000 Beschermende uitrusting, 85100000 Gezondheidsdiensten, 85140000 Diverse gezondheidszorgdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1