145887-2025 - Resultaat
België – Verzekeringsdiensten – QMMO24-3073 - Raamovereenkomst ABR - verzekering meerdere werven KU Leuven - KANDIDAATSTELLING
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO24-3073 - Raamovereenkomst ABR - verzekering meerdere werven KU Leuven - KANDIDAATSTELLING
Beschrijving: QMMO24-3073 - Raamovereenkomst ABR-verzekering meerdere werven - KANDIDAATSTELLING
Interne identificatiecode: QMMO24-3073
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QMMO24-3073 - 1
Interne identificatiecode: 1