145902-2023 - ResultaatNederland-Rotterdam: Banden voor normale en zware voertuigen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
1-L-23731-22: Voertuigbanden
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het leveren van voertuigbanden en gerelateerde dienstverlening.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
34351000 Banden voor normale auto's, 34352000 Banden voor zwaar gebruik
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht ziet op het leveren en verrichten van de producten en diensten:
A. Leveren van banden ten behoeve van personen-, bestel-, vrachtauto’s en specifieke voertuigen;
B. Verrichten van de volgende diensten:
i. Wisselen van wielen (zonder band(de)montage);
ii. (De)monteren/balanceren van onder a. genoemde banden;
iii. Opslag van wielen/banden ten behoeve van zomer/winter wissel;
iv. Bandreparatie (vulkanisatiepleister);
v. (Vierkant/ 3 assen) uitlijnen van voertuigen, incl. uitvoeren correctie;
vi. Stikstof vullen van banden;
vvi. Het innemen van bandenkarkassen;
vii. Herprofilering van vrachtautobanden;
ix. 24/7 Pechservice met dekking binnen Nederland.