Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengingen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noord-Limburg (NL421)
Land: Nederland