2. Procedure
Procedure
Titel: EA Onderhoud Markeringen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit klein en groot onderhoud aan markeringen, zoals: • Verwijderen markeringen; • Demarkeren van bestaande markering; • Aanbrengen van markeringen; • En bijkomende werkzaamheden. Voor verdere uitwerking van bovengenoemde werkzaamheden verwijst Gemeente Stichtse Vecht naar Bijlage 1 en 1A RAW-bestek. € 375.000,00
Interne identificatiecode: 2404601-RO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 34922000 Wegmarkeringsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1.
Beschrijving: Onderhoud Markeringen 375.000,00
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging