Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Waarde