See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren PMD-zakken
Beschrijving: De opdracht betreft leveringen van PMD-zakken onder een Raamovereenkomst. Het gaat om een laagste prijs aanbesteding. De bijbehorende CPV-code is: 19640000-4 Afval- en vuilniszakken van polytheen. De opdracht wordt niet opgedeeld in percelen. Er dient slechts 1 type product geleverd te worden. Hierdoor is het niet mogelijk om de opdracht op te splitsen in percelen. Gekeken naar historische afname van Opdrachtgever komt de totale omvang van de Opdracht boven de Europese aanbestedingsgrens uit. De Opdracht wordt daarom Europees aanbesteed middels een openbare procedure.
Interne identificatiecode: T62610
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Een procedure op basis van laagste prijs
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000