Lijst en beknopte beschrijving van de selectiecriteria:
Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij voldoet aan de onderstaande selectiecriteria:
2. Enkel voor perceel 1, perceel 2, perceel 3, perceel 5, perceel 6, perceel 7, perceel 8, perceel 9, perceel 10, perceel 11, perceel 12, perceel 14, perceel 15, perceel 17: Het product werd geregistreerd bij het FAGG (elke aangeboden vorm).
2. De inschrijver toont aan dat hij over de nodige vergunningen en kwaliteitseisen beschikt om op de Belgische markt te mogen leveren. De inschrijver dient minimaal te voldoen aan alle wettelijke bepalingen die van toepassing zijn. Een bewijs van registratie van de aanbieder door het FAGG (Federaal Agentschap voor Geneesmiddelen en Gezondheidsproducten) dient voorgelegd te worden.