2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en installatie van een geïnstrumenteerde split belt loopband met geïntegreerde krachtplaten
Beschrijving: Thomas More Hogeschool wenst een geïnstrumenteerde loopband met gesplitste band en geïntegreerde krachtplaten aan te kopen. Deze loopband band zal worden geïntegreerd in het nieuwe ganglabo van Thomas More, waar hij zal worden gebruikt om loopanalyses uit te voeren in het kader van verschillende onderzoeksprojecten.
Interne identificatiecode: TMK/MMO/2024-002
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37441100 Loopbanden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TMK/MMO/2024-002
Beschrijving: Levering en installatie van een geïnstrumenteerde split belt loopband met geïntegreerde krachtplaten
Interne identificatiecode: 1