146116-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwkundig advies – Projectmanagement
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectmanagement
Beschrijving: SVOH is voornemens om voor het Maris College Waldeck een nieuw onderwijsgebouw te realiseren aan de Albardastraat in Den Haag. Daarnaast heeft Maris nog de ambitie om op het terrein een Hotspot voor techniekonderwijs en twee gymzalen te ontwikkelen. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71312000 Bouwkundig advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Einde werk (naar verwachting juli 2027) + één jaar nazorg