146160-2024 - Mededinging
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Inzameling, terbeschikkingstelling van recipiënten, vervoer en verwerking van diverse afvalstromen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inzameling, terbeschikkingstelling van recipiënten, vervoer en verwerking van diverse afvalstromen
Beschrijving: De opdracht omvat de inzameling, terbeschikkingstelling van recipiënten, het vervoer en de verwerking van diverse afvalstromen. De opdracht omvat onder meer: 1. De terbeschikkingstelling, de reiniging en het onderhoud van recipiënten voor de tijdelijke opslag van de afvalfracties op de verschillende inzamellocaties van de aanbestedende overheid, inclusief een ergonomische perscontainer voor restafval; 2. Reiniging op aanvraag van recipiënten in eigendom van de aanbestedende overheid; 3. De inzameling, het vervoer en de verwerking van diverse afvalstromen conform alle toepasselijke regelgeving; 4. Het systematisch voorzien van accurate rapporten en gegevens met oog op een nauwkeurige contractopvolging; 5. Advies, ondersteuning en begeleiding met betrekking tot verschillende thema’s rond afval. Deze opdracht is een gemengde opdracht gekwalificeerd als een opdracht voor diensten in de zin van art. 2, 21° van de Wet Overheidsopdrachten. Deze overheidsopdracht neemt de vorm aan van een raamovereenkomst. Ze wordt uitgevoerd door middel van het plaatsen van op deze raamovereenkomst gebaseerde opdrachten (bijvoorbeeld afroepen voor inzamelingen) naargelang de werkelijke behoeften van Zorg Leuven.
Interne identificatiecode: PPP01V-2732/4011/ZL-CAD-2024-001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Inzameling, terbeschikkingstelling van recipiënten, vervoer en verwerking van diverse afvalstromen
Interne identificatiecode: ZL-CAD-2024-001