146173-2026 - Resultaat
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Raamovereenkomst Onderhoud Sportparken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud Sportparken
Beschrijving: Het onderwerp van deze aanbesteding betreft het onderhouden van sportvelden (kunst- en natuurgrasvelden) in de Gemeente. Daarnaast zullen eventuele renovaties van sportvelden als nadere opdrachten onder deze Raamovereenkomst uitgevraagd worden. Het werk bestaat binnen de overeenkomst in hoofdzaak uit: a. Dagelijks en jaarlijks onderhoud aan natuurgrasvelden voor verschillende sporten. b. Dagelijks en jaarlijks onderhoud aan kunstgrasvelden voor verschillende sporten. c. Onderhoud van groenvoorzieningen op de sportparken. d. Onderhoud van verhardingen op de sportparken. e. Renovatie natuurgrasvelden
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000