2. Procedure
Procedure
Titel: Postdiensten 2024
Beschrijving: De aanbesteding Postdiensten is ingedeeld in twee percelen (geadresseerde en ongeadresseerde post). De AD is voornemens voor elk perceel één Overeenkomst met één Inschrijver te sluiten. De beoordeling van de Inschrijvingen vindt afzonderlijk per perceel plaats. Inschrijven op één, meerdere of alle percelen is toegestaan. Het inschrijven op meerdere percelen levert geen voordeel in beoordeling op. De verwachte omvang bedraagt op jaarbasis ca. € 1.000.000,- met een maximum van € 1.500.000,- De AD kan op voorhand geen enkele garantie geven voor het aantal te verstrekken Opdrachten en de te verwachten omzet. Aan de afgegeven cijfers kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 4066728
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding van de Opdracht vindt plaats op grond van de Aanbestedingswet 2012 (AW). In deze wet zijn de Europese bepalingen uit de Richtlijn (2014/24/EU, vastgesteld op 26 februari 2014) geïmplementeerd. De opdracht betreft de uitvoering van Postdiensten 2024 voor de AD. Deze opdracht valt onder CPV-codes: En behoort daarmee tot de sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten). Omdat de geschatte omvang van deze Opdracht de Europese drempelwaarde van € 750.000,- overschrijdt, wordt er een verlichte aanbestedingsregime SAS-procedure gevolgd. beste prijs-kwaliteitverhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64100000 Post- en koeriersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64120000 Koeriersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Geadresseerde Post
Beschrijving: Geadresseerde Post Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Ongeadresseerde Post
Beschrijving: Ongeadresseerde Post-Mailings Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 2