2. Procedure
Procedure
Titel: Integrale reddingseenheden
Beschrijving: De opdrachtgever wenst reddingseenheden integraal en toekomstbestendig aan te schaffen, inclusief het beheer, onderhoud en de aanverwante dienstverlening. 40 reddingseenheden.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34521400 Reddingsboten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdrachtgever wenst reddingseenheden integraal en toekomstbestendig aan te schaffen, inclusief het beheer, onderhoud en de aanverwante dienstverlening. Zie document
Interne identificatiecode: 1