2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie sier- en haagplantsoen gemeente Rijswijk
Beschrijving: Renovatie sier - en haagplantsoen Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Rooiwerkzaamheden; - Grondwerkzaamheden; - Beplantingswerkzaamheden; - Nazorg; - Bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: SB-015-2025-Renovatie
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Rooiwerkzaamheden; - Grondwerkzaamheden; - Beplantingswerkzaamheden; - Nazorg; - Bijkomende werkzaamheden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Rooiwerkzaamheden; - Grondwerkzaamheden; - Beplantingswerkzaamheden; - Nazorg; - Bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is een optie tot verlenging looptijd van 2 keer 1 jaar.