146567-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Raamovereenkomst Inkoopdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Inkoopdiensten
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is om een raamovereenkomst af te sluiten met één partij voor het op projectbasis realiseren van aanbestedingstrajecten op het gebied van leveringen, diensten en niet-infrastructurele werken binnen alle kennisgebieden van de provincie. Voor een uitgebreide beschrijving van de opdracht zie het beschrijvend document. Zie paragraaf 1.3.2 van het beschrijvend document.
Interne identificatiecode: C2324786
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79418000 Advies inzake aanschaffingsbeleid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inkoopdiensten
Beschrijving: Het op projectbasis realiseren van aanbestedingstrajecten op het gebied van leveringen, diensten en niet-infrastructurele werken binnen alle kennisgebieden van de provincie.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Provincie heeft de mogelijkheid om de raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden twee (2) maal voor de duur van één (1) jaar te verlengen.