2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseringswerkzaamheden Kennispunt Warmte
Beschrijving: Om de warmtetransitie te ondersteunen, ontwikkelt de provincie maatregelen om de uitdagingen binnen deze verschillende categorieën aan te pakken. Daarnaast zijn er overkoepelende knelpunten gesignaleerd, zoals een gebrek aan capaciteit en specifieke kennis bij gemeenten. Voor kleinere gemeenten vormt beperkte capaciteit vaak een belemmering, terwijl grotere gemeenten, ondanks interne programmaorganisaties, niet altijd over alle benodigde expertise beschikken. Een van de maatregelen is het Kennispunt Warmte, dat als centraal loket fungeert om gemeenten op een toegankelijke en efficiënte manier van kennis en expertise te voorzien. Het doel van Kennispunt Warmte is om gemeenten op een efficiënte en laagdrempelige manier te ondersteunen bij de uitvoering van hun regierol binnen de warmtetransitie. Deze ondersteuning vindt plaats doordat Kennispunt Warmte fungeert als sparringpartner en maatwerkadvies levert binnen de volle breedte van de warmtetransitie. De maximale waarde van deze raamovereenkomst is €885.000,-.
Interne identificatiecode: C2347045
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Opdracht
Beschrijving: U kunt zich enkel voor de volledige opdracht inschrijven. Het maximumbedrag voor deze Raamovereenkomst is €885.000,-.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is een mogelijkheid tot verlenging.