146650-2024 - Resultaat
België – Overheidsdiensten – MEDEDINGINGSPROCEDURE MET ONDERHANDELING voor de aanduiding van een nationaal referentielaboratorium voor de allergenen voor rekening van het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: MEDEDINGINGSPROCEDURE MET ONDERHANDELING voor de aanduiding van een nationaal referentielaboratorium voor de allergenen voor rekening van het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV)
Beschrijving: Onderhavige opdracht heeft betrekking op de aanduiding van een Nationaal Referentielaboratorium, hierna afgekort als "NRL" voor de allergenen voor rekening van het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV)
Interne identificatiecode: FAVV-FAVV-NRL-ALLERGEEN-2023-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75131000 Overheidsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De opdracht bestaat uit enerzijds een post met betrekking tot de beleidsondersteunende, adviserende en coördinerende taken van NRL waarvoor een maximale globale prijs per jaar wordt vastgelegd, en anderzijds een aantal opdrachten tegen prijslijst (het uitvoeren van gespecialiseerde analyses voor rekening van het FAVV, organisatie van opleidingen voor de erkende laboratoria).
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71621000 Diensten voor technische analyse of adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 75131000 Overheidsdiensten