146665-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – 240022GDD Integraal Wijkonderhoud Krispijn en Essenhof
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 240022GDD Integraal Wijkonderhoud Krispijn en Essenhof
Beschrijving: De Europese Openbare Aanbesteding betreft het wijkonderhoud voor de wijk Krispijn, inclusief de begraafplaats Essenhof. Zie de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 240022GDD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77342000 Snoeien van heggen, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: 240022GDD Integraal Wijkonderhoud Krispijn en Essenhof Zie de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging