146692-2024 - Mededinging
België – Medische verbruiksartikelen – Raamovereenkomst: Aankoop van single-use flexibele scopen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst: Aankoop van single-use flexibele scopen
Beschrijving: Raamovereenkomst: Aankoop van single-use flexibele scopen
Interne identificatiecode: PPP0LQ-621/4051/CS-2024-001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: cystoscoop - Single use
Beschrijving: wat : Een cystoscoop is een korte endoscoop. Toepassing: De cystoscoop wordt gebruikt voor PNL (precutane Nefro Lithiasis ) - toegang via huid tot in de nieren voor moeilijk of hoog gelegen stenen te verwijderen en/of via laser te verbrijzelen. De videomodule garandeert een optische beeldkwaliteit. Deze cystoscoop geeft hetzelfde gevoel en zicht als de herbruikbare cystoscoop zonder het risico om kruiscontaminatie vanwege het éénmalige gebruik. Binnen Jessa wensen we de dispo cystoscoop te gebruiken voor volgende toepassingen: Op consultatie voor het onderzoek van de urineleiders en de blaas via de plasbuis. In de Ok's voor het plaatsen van moeilijke sondage en PNL's. In de toekomst om de prostaat trans-urethraal met de laser te behandelen. Locaties : * op campus VJ- operatiekwartier * op campus Salvator - operatiekwartier ( 2 st) * op raadplegingen/consultatie Urologie campus Virga Jesse De video modules zullen geplaatst worden op bovenstaande locaties. Technische vereisten dispo cystoscoop: Buitendiameter distaal einde: +- 5.5 mm Binnendiameter distaal einde: +- 2.4 mm Instrumentatie/werkkanaal: +- 2.4 mm Maximale hoek/buiging naar boven : +- 210° Maximale hoek/buiging naar beneden: +- 120° Gezichtsveld: +- 120° Buitendiameter invoer van tube: tot maat 5.5 Scherpdiepte: 3 mm tot 50mm Videomudule/processor: losstaande module of gekoppeld aan ? re-usable - wegwerp : * Olympus : re-usable * Storz : dispo * Duomed : * Benetec : dispo CY55H-24EU 280€/st te gebruiken in combinatie met video processor(2800€)
Interne identificatiecode: CS-2024-001
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Perceel: LOT-0002
Titel: Choledochoscopen - single use
Beschrijving: wat: Een choledochoscoop is een endoscoop die via transcutane weg chirurgie thv het galkanaal toelaat. Toepassing: Deze choledoscoop geeft hetzelfde gevoel en zicht als de herbruikbare choledoscoop zonder het risico om kruiscontaminatie vanwege het éénmalige gebruik. De videomodule garandeert een optische beeldkwaliteit. Binnen Jessa wensen we de dispo choledoscoop te gebruiken in de ok's van beide campussen voor: - het verwijderen van galstenen in de galblaas;(Dr Sergant) - het plaatsen van een stent. De choledochoscoop wordt gebruikt door Dr Sergant met werkkanaal momenteel voor basket van 2.2FR Technische vereisten dispo choledoscoop: Buitendiameter distaal einde: +- 5.5 mm Binnendiameter distaal einde: +- 2.4 mm Instrumentatie/werkkanaal: +- 2.4 mm Maximale hoek/buiging naar boven : +- 210° Maximale hoek/buiging naar beneden: +- 120° Gezichtsveld: +- 120° Buitendiameter invoer van tube: voor basket van 2.2FR Scherpdiepte: 5 mm tot 100mm momenteel 2 video processoren van Duomed in huis nl ééntje op OK VJ en eentje op OK SA en deze worden gebruikt voor dispo endoscoop tip dia 9.3 FR; proximal diameter 8.7 Fr; working channel 3.6 Fr type US31B-12. welk scoop op raadpleging dewelke met de sheath gebruikt wordt momenteel gebruikt dr sergant een re-usable scoop van storz met videoproecessor voor moeilijke ingrepen gezien deze een beter beeld geeft re-usable - wegwerp : * Olympus : re-usable * Storz : dispo * Duomed : Boston : heeft dispo Benetec: heeft dispo Beslissing CMM: op zoek gaan naar disposable alternatief  disposable scoop – Be Medical getest - Goed bevonden door urologen -> opname in formularium - Bij complexere abdominale ingrepen -> geen goed alternatief (te stijf) -> TEST aanvraag CMM 16/6 disposable scoop spyglass discover – Boston: goedkeuring 2 cases waarbij materiaal gratis ter beschikking wordt gesteld Huidig: disposable endoscoop Anquing ref US31B-12 – Be Medical €650/stuk excl. BTW In combinatie met 2 videoprocessoren (contract 1 jaar in bruikleen?) Huidige afname sinds juni 2021: 53 stuks aangekocht !  60 stuks per jaar serieuze onderschatting?? SA Choledochoscopen: • Storz 11192: 2 stuks, elk 2x gebruikt in 2021 en 2x in 2022: hier mogelijks nog meer defecten, voornamelijk door verkeerd gebruik chirurg. Maar niet voor elk type ingreep zou hij met een SU type kunnen werken. Fre weet hier meer van. 60€ per beurt Scopen die momenteel in herstelling zijn: Flexibele choledochoscoop – ABSV10081: 83 sterilisatiecycli – in gebruik sinds 11/2016 – in herstelling sinds 09/2022 Flexibele choledochoscoop – ABSV10098: 94 sterilisatiecycli – in gebruik sinds 10/2017 – in herstelling sinds 09/2022
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (geen minimale eisen)
Perceel: LOT-0003
Titel: Uretero-renoscoop - single use
Beschrijving: Een uretero-renoscoop is een endoscoop die gemaakt is voor gebruik via de opening van de plasbuis. Toepassing: Door de flexibele- buis kunnen de urineleider en nieren onderzocht worden. Nierstenen kunnen eventueel verwijderd worden. Binnen Jessa wensen we de dispo uretero renoscoop te gebruiken voor: - het plaatsen van een stent in de urineleider; - het onderzoek van urineleiders en de blaas via de plasbuis; - als choledodescoop. Locaties : * op campus VJ- operatiekwartier * op raadplegingen/consultatie Urologie campus Virga Jesse - te gebruiken voor volgende toepassingen: herstelling gevonden van ref URF-v3 en URF-V2 deze scoop wordt ook gebruik als choledochoscoop prijs genomen van offerte Stopler type MTP 091271-06 (6/8/2021) volgens info fre is de scoop van Duomed in ons huis kan aangeboden worden door Stöpler (zou in zelfde prijsklasse zitten als Duomed), Med one, Boston (zou zeer duur zijn) raadpleging urologie : Wij gebruiken 2 soorten sheets, slide on endodheasth van laborie de 4000 en 5000 dit is single use dus wordt niet gesteriliseerd. verdelers: Benetec verdeelt Innovex sterilisatie: Flexibele URF-V – URSS1133: 138 sterilisatiecycli – in gebruik sinds 01/03/2016 Flexibele URF-V – URSS1140: 173 sterilisatiecycli – in gebruik sinds 13/07/2016 Flexibele URS-V – URSS1084: 55 sterilisatiecycli – in gebruik van voor 2012 (in gebruikname SteMaTo) Duomed: Naast een single-use flexibele ureteroscoop met diameter 9.2Fr heeft PUSEN ook een exemplaar met diameter 7.5Fr in zijn gamma: • PU3022A – Single-use Digitale Flexibele Ureterorenoscoop 9.2Fr o Ingenious & Intelligent • PU3033A – Single-use Digitale Flexibele Ureterorenoscoop 7.5Fr o Precise & Extraordinary
Perceel: LOT-0004
Titel: Bronchoscopen- single use
Beschrijving: Wat: Een bronchocoop is een endoscoop die gemaakt is voor gebruik via de opening van de mond of de neus. Door de - al dan niet flexibele - buis kan het slijmvlies van de longen bekeken worden, spoelingen gebeuren of weefsel weggenomen worden. Deze endoscoop kan eveneens gebruikt ter controle van een goede plaatsing van een endotracheale tube. Toepassing: Door de - al dan niet flexibele - buis kan het slijmvlies van de longen bekeken worden, spoelingen gebeuren of weefsel weggenomen worden. Deze endoscoop kan eveneens gebruikt ter controle van een goede plaatsing van een endotracheale tube. Binnen Jessa wensen we de dispoble bronchoscoop te gebruiken voor volgende toepassingen: - spoelingen doen; - wegnemen van weefsel; - controle van een goede plaatsing van een endotracheale tube. Technische kenmerken van de scoop: pos 4: - buitendiameter inbrengbuisje: 3.8 mm - minimum binnendiameter werkkanaal: +- 1.2 mm - minimale binnendiameter werkmateriaal: +- 1 mm - minimum formaat ETT binnendiameter: 5 mm pos 5: - buitendiameter inbrengbuisje: 5 mm - minimum binnendiameter werkkanaal: +- 2.2 mm - maximale grootte werkmateriaal: +- 2 mm - minimum formaat ETT binnendiameter: 6 mm pos6: - buitendiameter inbrengbuisje: 5.8 mm - minimum binnendiameter werkkanaal: +- 3 mm - maximale grootte werkmateriaal: +- 2.6 mm - minimum formaat ETT binnendiameter: 7 mm herstelling bronchoscoop (BF-UC-190F) met s/n 7900161 Volgens besteknummer 8000300610 in ax gevonden (BF-UC-190F: = de volgende generatie Olympus EBUS bronchoscoop, biedt verbeterde toegang en controle om stadiëring en diagnose van zelfs moeilijk bereikbare lymfeklieren en laesies mogelijk te maken. Kanaal Breedte: 2.2mm Werklengte: 600mm Gezichtsveld: 80° Richting van het beeld: 20 ° schuin naar voren Scherptediepte: 2-50mm Buitendiameter: 6.6mm Buitendiameter insteekbuis: 6,3 mm Max Angulatie omhoog: 160 ° Max Angulatie naar beneden: 70 ° Belangrijkste voordelen Real-time bemonstering: Real-time echografie maakt directe visualisatie van de ViziShot 2 EBUS-TBNA-naald mogelijk wanneer deze de lymfeklier binnendringt. Dit vergemakkelijkt de juiste capsule-naar-capsule-techniek, wat helpt om de monsterverzameling te optimaliseren. Vergevorderde toegang tot de luchtwegen: De uniek ontworpen compacte distale punt van de BF-UC190F en verhoogde scope angulatie verbetert de manoeuvreerbaarheid met betere toegang tot moeilijk bereikbare lymfeklierstations in het mediastinum (4L) en in het hilum (10R). Een verlaagde schuine voorwaartse hoek van 20° vergemakkelijkt de endoscopische oriëntatie en stelt de operator in staat om het endoscopische beeld in het volledige gezichtsveld te houden tijdens het navigeren door de luchtwegen tijdens een procedure. Voortschrijdende precisie: Een steilere naaldprikhoek zorgt voor een meer loodrechte naaldoriëntatie naar het doel, waardoor een soepelere doelpenetratie tussen kraakbeenringen en andere kritieke vaten mogelijk is. Een verbeterd endoscopisch beeld met hogere resolutie zorgt voor een betere visualisatie in de luchtweg om anatomie-oriëntatiepunten nauwkeurig te identificeren en afwijkingen te detecteren. Toenemende veelzijdigheid: De kracht van het EVIS EXERA III-platform breidt zich uit over het hele ziekenhuis om standaardisatie van apparatuur en vereenvoudigde ondersteuning en service mogelijk te maken, met als uiteindelijk doel de totale kosten van apparatuur te verlagen. De BF-UC190F heeft een werkkanaal van 2,2 mm dat compatibel is met een volledige reeks Olympus EBUS-TBNA-naalden die zijn ontworpen om uitstekende prestaties te leveren en tegelijkertijd kanaalschade te minimaliseren, waardoor de reparatiekosten mogelijk worden verlaagd en de levensduur van de endoscoop wordt verlengd. aantal : 30st /jr volgens info mail fre/test prijs van offerte ambu 11/7/2021 verdelers: Ambu : 190€ en beeldscherm 2500€ aan te kopen of in bruikleen; kwaliteit is gelijkwaardig aan Boston ( Isabel Cortvriend - isco@ambu.com 0471 02 34 11) - In de offerte is sprake van een ’Sampler Set’ dit is de single-use bronchoscoop waarbij gratis een samplersysteem verpakt zit. U vindt documentatie van dit samplersysteem in bijlage. Dit werd positief geëvalueerd door o.a. dr. Pat. Het is een uniek systeem met enkele voordelen in vergelijking met het klassieke samplersysteem o Gesloten circuit: zuivere staal + geen open poort/potje waarbij aërosols van de zieke patiënt kunnen ontsnappen. o Te bedienen met 1 hand, geen assistentie van verpleging nodig, gaat sneller Wordt systematisch gebruikt in 7/10 Belgische ziekenhuizen, bvb. in UZ Leuven Dit is dus inclusief onze prijs, er hoeven geen aparte potjes meer gebruikt te worden. - Anesthesie heeft tijdens de test van VivaSight ook onze single-use bronchoscoop eens getest. Dr. Dewandere was onder de indruk van de kwaliteit (voor eventueel toekomstige uitbreiding of in geval van nood) - Ambu is pionier in single-use endoscopie. Deze zomer komt een nieuwe advanced single-use bronchoscoop uit en we hebben single-use endoscopen voor gastro-enterologie, urologie en NKO. Onze know-how zit enkel in dat domein, we zijn gespecialiseerd en dat uit zich in topkwaliteit met een constante, snelle evolutie. - Tijdens de Covid crisis is de vraag naar naar onze bronchoscopen plots x10 gestegen. We zijn trots dat we al onze klanten gedurende de hele Covid periode vlot kunnen leveren hebben. Er is garantie op leverbaarheid. - Als Deens bedrijf hechten we veel belang aan ecologie en duurzaamheid. Ambu is de einige aanbieder die een plan van aanpak kan voorleggen om aan te tonen dat men plastiek neutraal is. Boston: 210€ en beeldscherm in bruikleen; kwaliteit is gelijkaardig aan Ambu ( de vertegenwoordiger van Boston.Anthony.Smets@bsci.com )0473/732718 => overeenkomst lopende monitor in bruikleen maar afname van exalt model B in maat Slim, regular en large Verathon: kristel hubeny kristel.hubeny@verathon.com 0470/9...
Aanvullende classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten