2. Procedure
Procedure
Titel: Audiovisuele voorzieningen voor bestuurlijke vergaderruimten en centrale regie
Beschrijving: De provincie Noord-Holland is voornemens een overeenkomst te sluiten voor het ontwerpen, leveren, installeren, configureren en in gebruik nemen van geïntegreerde audiovisuele voorzieningen ten behoeve van de Statenzaal, de Noord-Hollandzaal 1.4 (Commissiezaal), de Lodewijk Napoleonzaal en de Wilhelmina van Pruisenzaal. De maximale waarde van de Opdracht bedraagt € 1.202.000 exclusief btw over de gehele looptijd van de Overeenkomst, zijnde acht (8) jaar (vier (4) jaar initiële looptijd plus twee (2) verlengingsopties van telkens twee (2) jaar). Binnen dit bedrag zijn zowel de volledige implementatie als het reguliere beheer- en onderhoudspakket, alsmede de optionele componenten, inbegrepen.
Interne identificatiecode: A24.20
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32330000 Opname- en weergaveapparatuur voor audio en video, 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting, 51313000 Installatie van audio-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft de integrale realisatie, installatie, integratie en het daaropvolgende beheer en onderhoud van audiovisuele voorzieningen voor meerdere bestuurlijke vergaderruimten, inclusief centrale regie- en bedieningsvoorzieningen. .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optioneel in de Opdracht zijn: • licentie-uitbreiding; • levering van hardware; • uitbreiding van functionaliteiten; • aanvullende koppelingen of integraties; • aanvullende ondersteuning bij bijeenkomsten- en evenementen.