See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf: Gemeentekrant
Beschrijving: Gemeente Alkmaar is voornemens een Opdracht voor het opmaken, publiceren en verspreiden van gemeentelijke publicaties te gunnen aan de onderneming Rodi Media B.V. met een beroep op de uitzondering van artikel 2.32, eerste lid, onder b sub 2 Aanbestedingswet (Aw2012). Er is recent een marktverkenning uitgevoerd onder de regionale uitgevers van huis-aan-huisbladen. Geen van de uitgevers heeft aangegeven interesse te hebben voor deze Opdracht. Om de administratieve last van een Europese aanbesteding te voorkomen voor zowel de gemeente als de markt wordt via TenderNed een vrijwillige aankondiging gepubliceerd betreffende het voornemen van de gemeente om een Overeenkomst aan te gaan met Rodi Media B.V. voor het opmaken, plaatsen en verspreiden van gemeentelijke publicaties door middel van de Gemeentekrant. Zie voor meer informatie het bijgevoegde document 'Vrijwillige transparantie Gemeentekrant'. Het betreft een overeenkomst met initiële duur van twee (2) jaar met een optie tot vier (4) keer maximaal 12 maanden verlenging. Deze overeenkomst duurt daarmee maximaal 6 jaar.
Interne identificatiecode: C5245
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79824000 Drukkerij- en distributiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Geen percelen. Zie bijlage vrijwillige transparantie vooraf. Het betreft een overeenkomst met initiële duur van twee (2) jaar met een optie tot vier (4) keer maximaal 12 maanden verlenging. Deze overeenkomst duurt daarmee maximaal 6 jaar.
Interne identificatiecode: 1