2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiele telefonie
Beschrijving: Het leveren van diensten Mobiele Telefonie conform de aanbestedingsstukken. Indicatie van de aantallen is opgenomen in de Aanbestedingsleidraad onder het kopje Omvang van de opdracht in paragraaf 2.6.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 32550000 Telefoonuitrusting, 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is een een initiële looptijd van drie jaar met de mogelijkheid de Overeenkomst drie maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens maximaal 24 maanden. De verlengingsoptie is eenzijdig in te roepen door Opdrachtgever.