147127-2025 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Inhuur inkoopadvies VRU
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur inkoopadvies VRU
Beschrijving: De Veiligheidsregio Utrecht (VRU) is vanwege het aflopen van de huidige Raamovereenkomst op zoek naar een partij die op flexibele basis inkoopadviesdiensten en inkoopdeskundigheid kan leveren. De focus ligt op inkoopadviesdiensten. Wij sluiten een raamovereenkomst af voor twee jaar. De overeenkomst gaat in op 1 juli 2025. Tenzij partijen een eerdere datum overeenkomen. We kunnen de overeenkomst maximaal twee keer verlengen met één jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Veiligheidsregio Utrecht (VRU) is vanwege het aflopen van de huidige Raamovereenkomst op zoek naar een partij die op flexibele basis inkoopadviesdiensten en inkoopdeskundigheid kan leveren. De focus ligt op inkoopadviesdiensten. Wij sluiten een raamovereenkomst af voor twee jaar. De overeenkomst gaat in op 1 juli 2025. Tenzij partijen een eerdere datum overeenkomen. We kunnen de overeenkomst maximaal twee keer verlengen met één jaar.
Interne identificatiecode: 1