147282-2024 - Mededinging
Nederland – Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur – Openbare Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud & Glasbewassing Stichting Regionaal Samenwerkingsverband passend voortgezet onderwijs
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud & Glasbewassing Stichting Regionaal Samenwerkingsverband passend voortgezet onderwijs
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor de diensten ten behoeve van schoonmaakonderhoud en glasbewassing zoals omschreven is in dit document en bijhorende Bijlagen. De opdracht betreft 2 locaties met in totaal 2.419,35 M2 vloeroppervlakte en 851,53 M2 gevelglas (enkelzijdig) en 564,10 M2 separatieglas (dubbelzijdig).
Interne identificatiecode: KQRVE/16022024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: SWVZHW heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomst twee (2) maal te verlengen met een periode van twee (2) jaar.