147570-2026 - Mededinging
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Europese aanbesteding Hardware en Serverruimte
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Hardware en Serverruimte
Beschrijving: Perceel 1 Hardware betreft het volgende. De levering van hardware en bijbehorende dienstverlening ten behoeve van de kantoorautomatisering van Zorginstituut Nederland. Onder dit perceel vallen onder andere laptops, desktops, mobiele telefoons, tablets, beeldschermen, randapparatuur, bekabeling en overige werkplekapparatuur die door medewerkers van Zorginstituut Nederland wordt gebruikt. De dienstverlening binnen dit perceel bestaat uit onder meer advisering bij de aanschaf van hardware, levering, installatie waar van toepassing, garantieafhandeling, break-fix dienstverlening en lifecycle management. De exacte specificaties, aantallen en te bestellen hardware worden per bestelling door Zorginstituut Nederland bepaald. Zorginstituut Nederland behoudt hierbij de regie over merk- en typekeuzes. Perceel 2 Serverruimten betreft het volgende. De dienstverlening binnen dit perceel bestaat uit onder andere advisering, leveringen, break-fix en garantie afhandeling, lifecycle management activiteiten, ondersteuning bij het inrichten en het beheren van de complete netwerkconfiguraties, van hardware tot de daarop operationele software. Het operationele beheer bestaat uit 24x7 incident en change management, onderhoudswerkzaamheden en verzorgen van administratie en rapportages.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 72514000 Beheer van computerfaciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Hardware
Beschrijving: Perceel 1 Hardware betreft het volgende. De levering van hardware en bijbehorende dienstverlening ten behoeve van de kantoorautomatisering van Zorginstituut Nederland. Onder dit perceel vallen onder andere laptops, desktops, mobiele telefoons, tablets, beeldschermen, randapparatuur, bekabeling en overige werkplekapparatuur die door medewerkers van Zorginstituut Nederland wordt gebruikt. De dienstverlening binnen dit perceel bestaat uit onder meer advisering bij de aanschaf van hardware, levering, installatie waar van toepassing, garantieafhandeling, break-fix dienstverlening en lifecycle management. De exacte specificaties, aantallen en te bestellen hardware worden per bestelling door Zorginstituut Nederland bepaald. Zorginstituut Nederland behoudt hierbij de regie over merk- en typekeuzes.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Serverruimte
Beschrijving: Perceel 2 Serverruimten betreft het volgende. De dienstverlening binnen dit perceel bestaat uit onder andere advisering, leveringen, break-fix en garantie afhandeling, lifecycle management activiteiten, ondersteuning bij het inrichten en het beheren van de complete netwerkconfiguraties, van hardware tot de daarop operationele software. Het operationele beheer bestaat uit 24x7 incident en change management, onderhoudswerkzaamheden en verzorgen van administratie en rapportages.
Aanvullende aard van het contract: Diensten