2. Procedure
Procedure
Titel: De productie en de levering van maaltijden voor de VZW Zusterhof
Beschrijving: Productie en de levering van maaltijden voor de VZW Zusterhof
Interne identificatiecode: ZH-2023-003
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55322000 Koken van maaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ZH-2023-003 - 1
Beschrijving: De productie en levering van maaltijden voor de woonzorgcentra van VZW Zusterhof
Interne identificatiecode: 1