147751-2023 - MededingingNederland-Utrecht: Uitvoerende en wetgevende diensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31182670: Het uitvoeren van diverse Toezicht- en Handhavingsactiviteiten
Referentienummer: 31182670
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
75111000 Uitvoerende en wetgevende diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht heeft als doel: Het op afroep direct beschikbaar hebben van voldoende en deskundige capaciteit voor het uitvoeren van diverse toezicht- en handhavingsactiviteiten, waarvoor het afdelingshoofd Handhaving-WNZ bevoegd gezag is, voor de jaren 2023, 2024 en 2025 met de mogelijkheid tot verlenging.
Nadere informatie treft u aan in de Vraagspecificatie.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor één perceel
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving