147783-2026 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Citymarketing
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Citymarketing
Beschrijving: Zeist. De open slotstad. is het citymarketingplatform van de gemeente. Deze is ontwikkeld om recreatie, toerisme, cultuur, natuur, retail, sport en horeca samenhangend te profileren. Met een compleet eigen stijl, online- en offline campagnes, beeldversterkers en een breed palet aan uitgelichte activiteiten wordt het unieke verhaal van Zeist op dit platform gedeeld. De gemeente is op zoek naar één opdrachtnemer om het project Citymarketing voort te zetten. € 110.000 - € 260.000 (excl. BTW)
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd van de overeenkomst bedraagt 2 jaar. Daarna is er een optie tot eenzijdige verlenging van de gemeente van 2 keer 1 jaar. Wanneer de gemeente gebruik maakt van één of meerdere verlengingen zal zij dit uiterlijk 3 maanden voor het verstrijken van de expiratiedatum schriftelijk bekend maken. Wanneer de overeenkomst niet verlengd wordt, of niet meer verlengd kan worden, loopt deze van rechtswege af.