147834-2026 - Mededinging
België – Printers en plotters – Huur en onderhoud van multifunctionele printers en uitvoering van aanverwante leveringen en diensten voor de Hogeschool Gent
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Huur en onderhoud van multifunctionele printers en uitvoering van aanverwante leveringen en diensten voor de Hogeschool Gent
Beschrijving: Deze opdracht voor aanneming van leveringen betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor: - de huur en onderhoud van multifunctionele printers en enkele netwerkprinters - een dienstverlening via de cloud voor: * het afdrukken op de (multifunctionele) printers * het scannen met de multifunctionele printers naar de cloud * de kostenregistratie op de (multifunctionele) printers * het betalen van kopieën en afdrukken op (multifunctionele) printers - de levering van papier voor de (multifunctionele) printers - het inzetten van operatoren tijdens de examenperiodes voor de centrale reproductie van examenopdrachten op multifunctionele printers - het inzetten van een vaste operationele coördinator voor probleem- en wijzigingenbeheer
Interne identificatiecode: DRIT/PVL/26-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DRIT/PVL/26-01 - 1
Beschrijving: Huur en onderhoud van multifunctionele printers en uitvoering van aanverwante leveringen en diensten voor de Hogeschool Gent
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen