2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en reparatie bluskleding
Beschrijving: De opdracht omvat de levering van bluskleding, inclusief de verantwoordelijkheid voor reparatie en onderhoud van de te leveren bluskleding.
Interne identificatiecode: T76478
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Jaarlijkse levering van maximaal €100.000,- exclusief btw aan bluskleding. Dit kan gaan om blusjassen, blusbroeken, schouderstukken en naamlabels.