See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontsperschijf
Beschrijving: Opdracht van leveringen ontsperschijf gebaseerd op het bestaan van een kwalificatiestelsel I-69 gepubliceerd op Europees niveau (TED: 233030/2019 van 20.05.2019) en op Belgisch niveau (BDA: 2019.-514779 van 16.05.2019) overeenkomstig de artikelen 11, 15 – 3° et 18 van het KB du 18 juni 2017
Interne identificatiecode: 0000778973-MH_Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34940000 Spoorweguitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000778973-MH_Q - 1
Beschrijving: Leveringen van ontsperschijf
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34000000 Vervoersmaterieel en bijbehorende producten