148384-2023 - MededingingNederland-Dordrecht: Diverse medische instrumenten en producten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
220026SDD Plafondliften
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33190000 Diverse medische instrumenten en producten
II.1.4.
Korte beschrijving
De te vergeven opdracht betreft het leveren, installeren en gebruiksklaar maken van plafondliften in de regio Drechtsteden. De behoefte van plafondliften stijgt. Om deze reden wordt deze aanbesteding op de markt gezet.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Plafondliften
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33196000 Medische hulpmiddelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie leidraad