148637-2026 - Resultaat
België – Waterbouwwerkzaamheden – Renovatie rails roldeuren sluis Wintam
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie rails roldeuren sluis Wintam
Beschrijving: De rails van de onderrolwagens van de roldeuren van de sluis van Wintam zijn in slechte staat. Deze dienen vernieuwd te worden. Hiertoe is ook de bouw van een drooglegkuip, afdichtingstafel en portiek noodzakelijk.
Interne identificatiecode: ARC-25-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 44212390 Sluizen, 42414310 Mobiele hijsinstallaties, 45223210 Constructiestaalbouw, 34941200 Spoorrails
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARC-25-0001 - 1
Interne identificatiecode: 1