Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren en plaatsen van minicontainers
Referentienummer: JMA202303-LOZ
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van de aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst met één inschrijver voor het inzamelen en afvoeren van de bestaande minicontainers en het leveren en uitzetten van nieuwe, gechipte minicontainers in de gemeente Loon op Zand.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
9700 stuks bestaande minicontainers verwijderen, nieuwe gechipte minicontainers leveren en plaatsen