148892-2026 - Mededinging
België – Bestelwagens – Aankoop diverse bestelwagens stroom Vrije Tijd
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop diverse bestelwagens stroom Vrije Tijd
Beschrijving: Het huidige wagenpark van de stroom Vrije Tijd is verouderd wat grotere kosten teweegbrengt voor onderhoud en herstellingen. Hiervoor werd beslist om het wagenpark te vernieuwen. de aankoop omvat : - een bestelwagen met kipbak en gereedschapskoffer (diesel) - een grote bestelwagen (diesel) - twee middelgrote bestelwagens (elektrisch) - twee compacte bestelwagens (elektrisch)
Interne identificatiecode: PPP07V-2124/6148/2026246
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Aankoop bestelwagen met gesloten laadruimte
Beschrijving: Aankoop bestelwagen met gesloten laadruimte
Interne identificatiecode: 2026246_1
Aanvullende classificatie (cpv): 34136100 Lichte bestelwagens
Perceel: LOT-0002
Titel: Aankoop bestelwagen chassis cabine met kipper en materiaalkoffer
Beschrijving: Aankoop bestelwagen chassis cabine met kipper en materiaalkoffer
Interne identificatiecode: 2026246 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Aankoop middelgrote bestelwagen met gesloten laadruimte (elektrisch)
Beschrijving: Aankoop middelgrote bestelwagen met gesloten laadruimte (elektrisch)
Interne identificatiecode: 2026246 3_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2026246 4_4
Aanvullende classificatie (cpv): 34136100 Lichte bestelwagens, 34144900 Elektrische voertuigen
Perceel: LOT-0005
Titel: Aankoop van compacte bestelwagen (elektrisch)
Beschrijving: Aankoop van compacte bestelwagen (elektrisch)
Interne identificatiecode: 2026246 5_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 2026246 6_6