149399-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Projectleider implementatie flexibele samenwerking bedrijfsvoeringsteams - cluster MO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectleider implementatie flexibele samenwerking bedrijfsvoeringsteams - cluster MO
Beschrijving: Nadere informatie over deze uitvraag is beschreven in de vragenlijst.
Interne identificatiecode: T022024
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000