149604-2023 - ResultaatNederland-Lelystad: Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31183999 Referentieprognoses 2025 NRM/LMS
Referentienummer: 31183999
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit project betreft de inkoopbehoefte om referentieprognoses 2025 voor het NRM en LMS op te stellen, welke uitgaat van geactualiseerde basisgegevens en waarbij een stuk modelvernieuwing wordt geïmplementeerd. Ook worden de uitgangspunten gebaseerd op de geactualiseerde Welvaart en Leefomgeving Scenario’s van het Planbureau voor de leefomgeving (PBL). Deze scenario’s (WLO-2024) worden momenteel geactualiseerd.
Het beoogde projectresultaat is van deze inkoop is:
• Het genereren van invoergegevens voor het nieuwe basisjaar 2022;
• Het leveren van Referentieprognoses 2025 voor NRM (zichtjaren 2040 en 2050, beide WLO-scenario’s);
• Het leveren van Referentieprognoses 2025 voor LMS (zichtjaren 2040, 2050 en 2060, beide WLO-scenario’s).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het project komt tot stand in verschillende deelprocessen. De deelprocessen leveren de invoer voor het hoofdproces: het opstellen van Referentieprognoses 2025 voor NRM en LMS. Concreet worden binnen de scope van dit project de volgende producten voor het basisjaar 2022 opgesteld:
• Auto- en fietsnetwerken;
• Tellingenbestand 2022;
• Gekalibreerde basismatrices met verplaatsingen voor autobestuurders, bestelautoverkeer en vrachtverkeer;
• Level of Service fietsen en lopen.
• Modelinstellingen.
Voor de prognosejaren 2040, 2050 en 2060 worden daarnaast binnen de scope van dit project de volgende producten opgesteld:
• Referentieprognoses voor de scenario’s Hoog en Laag ;
• Level of Service fietsen en lopen;
• Modelinstellingen;
• Optioneel: Regionale vrachtautomatrices;
• Optioneel: Regionale bestelautomatrices.