Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst heeft een looptijd van 2 jaar die eenzijdig door de Aanbestedende dienst maximaal 2 maal met 1 (één) optiejaar kan worden verlengd. De ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 1 juli 2024.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land