Lijst en beknopte beschrijving van de selectiecriteria:
Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij voldoet aan de onderstaande selectiecriteria:
2. Ervaring fleetmanagement
Eventuele minimumeisen:
2. De kandidaat dient zijn ervaring in fleetmanagement aan te tonen aan de hand van een korte nota (maximum 4 A4 pagina’s) waarbij de kandidaat-opdrachtnemer zijn ervaring aan toont aan de hand van bijvoorbeeld volgende service elementen:
- Operationeel beheer van de vloot (bij voorkeur aan de hand van een digitaal platform);
- Monitoring en managing van onderhoudsdiensten;
- Beheer van tankkaarten;
- Verzekeringen;
- Heldere en efficiënte wijze van communiceren met de aanbestedende overheid;
- …