150616-2026 - Mededinging
Nederland – Audiovisuele materialen – Audiovisuele middelen Gemeentehuis Buren
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Audiovisuele middelen Gemeentehuis Buren
Beschrijving: Zie leidraad.
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
Aanvullende classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting, 32321200 Audiovisuele uitrusting, 32330000 Opname- en weergaveapparatuur voor audio en video, 32350000 Delen van audio- en video-uitrusting, 32351000 Toebehoren van audio- en video-uitrusting, 32351300 Toebehoren voor audioapparatuur, 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting, 50342000 Reparatie en onderhoud van audio-uitrusting, 51313000 Installatie van audio-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000