150695-2025 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Project Optimalisatie Administratie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Project Optimalisatie Administratie
Beschrijving: De provincie Noord-Brabant heeft een ambitieus plan opgezet om haar financiële en personele administraties verder (systemen en processen) te ontwikkelen en de bijbehorende data en rapportage te optimaliseren. Er ligt een basis met een analyserapport, een plan van aanpak en een routeplanning voor de ontwerp- en implementatiefase. Voor de ontwerp- en implementatiefase zoeken wij een partij die het gehele project kan begeleiden. Minimaal vereist is het leveren van een zeer ervaren projectleider met de benodigde inhoudelijke kennis op het gebied van financiële en personele administratie in SAP verbonden aan een consultancy partij. De opdracht krijgt de vorm van een dienstverleningsovereenkomst zoals beschreven in bijlage B, die ingaat op 16 juni 2025 en van rechtswege eindigt op 31 december 2027. Het maximale budget voor de opdracht bedraagt € 1.100.000,- De opdracht is niet verdeeld in percelen. Hoewel het traject bestaat uit meerdere fasen (ontwerp en implementatie) wordt het als 1 geheel beschouwd.
Interne identificatiecode: C2346252
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1