See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: R/001300 Ham, Veldhoven
Beschrijving: De opdracht behelst vooral: - Signalisatie van de werken - Opbreken van verhardingen, lijnvormige elementen, buizen, … - Grondwerken - Wegherstellingswerken - Aanleggen van rijbaanverhardingen in asfalt - Aanleggen van rijbaanverharding in beton - Aanleggen van fietspad in beton - Aanleggen van verhardingen in betonstraatstenen - Uitvoeren van betonnen lijnvormige elementen - Plaatsen van RWA en DWA-riolering - Realiseren van kolk- en huisaansluitingen - Bouwen van een pompstation - Aanleg van bufferbekken - Belijningen en bebordingen (signalisatie) - Groenaanleg en onderhoud gedurende de waarborgperiode - Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode.
Interne identificatiecode: Fluvius Klassieke sector-R/001300 Ham, Veldhoven-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De opdracht behelst vooral:
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45233140 Wegwerkzaamheden