2. Procedure
Procedure
Titel: Putdeksels 2026
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: 1. Leveren putdeksel met logo gemeente Arnhem; 2. Leveren ronde putrand; 3. Leveren vierkante putrand, hoogte minimaal 160 mm, maximaal 170 mm; 4. Leveren vierkante putrand, hoogte minimaal 220 mm, maximaal 240 mm; 5. Inname oude putrand met deksel. De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst leveringen af te nemen met een verwachte totale waarde van €500.000,- exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113100 Bestratingsmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 44423750 Riooldeksels
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -