See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verzekeringen Brandweer Westhoek
Beschrijving: Afsluiten van de volgende verzekeringscontracten: Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, Verzekeringen Auto en Bijstandsverzekering en Gezondheidszorg voor de Brandweer Westhoek. Opdrachtgevend bestuur: Brandweer Westhoek Consultant: AON Belgium bv Is belast met de opvolging van deze overheidsopdracht voor de verzekeringsnemer: Mevrouw Katia Vaneeckhoutte Brandweerzone Westhoek Zeelaan 37 8670 Koksijde Is belast met de opvolging van deze opdracht binnen Aon Belgium bv: Mevrouw Elke Matthys Telecomlaan 5-7 1831 Diegem Tel: 0496 56 14 92 E-mail: elke.matthys@aon.com Alle briefwisseling m.b.t. deze opdracht moet naar Aon Belgium bv gestuurd worden. Verzekeraars worden in deze mededingingsprocedure voor het afsluiten van de verschillende verzekeringspolissen beschouwd als enige mogelijke partijen die kunnen optreden als inschrijver. De offertes van makelaars of andere tussenpersonen zullen verder geweerd worden. De offerte dient minimaal volgende onderdelen te voorzien: • Inschrijvingsformulier volledig ingevuld en ondertekend. • Bewijs van handtekeningsbevoegdheid waaruit de bevoegdheid blijkt om de onderneming te binden (uittreksels van de statuten, volmacht, …). • Percelen 1, 4 en 5: Nota i.v.m. de bijkomende en andere waarborgen met een maximum van 5 pagina’s per perceel. Indien de nota langer is dan 5 pagina’s kan de aanbestedende overheid met de bijkomende pagina’s geen rekening houden. • Percelen 2 en 3: Nota i.v.m. de bijkomende en andere waarborgen met een maximum van 10 pagina’s per perceel. Indien de nota langer is dan 10 pagina’s kan de aanbestedende overheid met de bijkomende pagina’s geen rekening houden. • Percelen 1, 4 en 5: Nota i.v.m. de bijkomende en andere dienstverlening. Dit dient een nota te zijn op naam van de aanbestedende overheid met een maximum van 5 pagina’s per perceel. Indien de nota langer is dan 5 pagina’s kan de aanbestedende overheid met de bijkomende pagina’s geen rekening houden. • Percelen 2 en 3: Nota i.v.m. de bijkomende en andere dienstverlening. Dit dient een nota te zijn op naam van de aanbestedende overheid met een maximum van 10 pagina’s per perceel. Indien de nota langer is dan 10 pagina’s kan de aanbestedende overheid met de bijkomende pagina’s geen rekening houden. Algemene brochures dienen niet toegevoegd te worden. • Algemene Voorwaarden dienen toegevoegd te worden in een apart bestand. De inschrijver wordt uitgenodigd, indien hij een fout ontdekt in het lastenboek of een bepaling die hij als onregelmatig beschouwt of het onmogelijk maakt om aan deze opdracht deel te nemen, dit zo snel mogelijk na ontvangst ervan te melden. Verzoeken of opmerkingen die door de aanbestedende dienst ontvankelijk worden geacht, zullen worden gecorrigeerd en, indien van toepassing, een mogelijk uitstel van de datum van indiening van de offertes. Andere inschrijvers die ook lastvoorwaarden hebben ontvangen, worden tegelijkertijd op de hoogte gebracht.
Interne identificatiecode: PPP1BH-1067/6006/AD / 1426 / 2025 /1035
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Personenverzekering
Beschrijving: Personenverzekering
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2025 /1035_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Materiële schade
Beschrijving: Materiële schade
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2025 /1035_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Aansprakelijkheid
Beschrijving: Aansprakelijkheid
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2025 /1035_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Vloot
Beschrijving: Vloot
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2025 /1035_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Hospitalisatie
Beschrijving: Hospitalisatie
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2025 /1035_5