150947-2026 - Mededinging
Nederland – Verhuur of verkoop van grond – Gronduitgifte Badhuisplein Zandvoort
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gronduitgifte Badhuisplein Zandvoort
Beschrijving: De gemeente Zandvoort (hierna: de gemeente) is voornemens om een onbebouwd perceel aan het Badhuisplein te Zandvoort te verkopen. Hiervoor is deze tenderprocedure uitgezet. De gemeente is op zoek naar een geschikte ontwikkelaar voor de realisatie van appartementen en een commerciële plint op deze locatie. Tevens dient de bestaande ondergrondse parkeergarage te worden uitgebreid. Ca 54 woningen boven een commerciële plint.
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70320000 Verhuur of verkoop van grond
Aanvullende classificatie (cpv): 45211300 Bouwen van woningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1