151329-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten – Correctief, preventief en grootonderhoud Openbare Verlichting
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Correctief, preventief en grootonderhoud Openbare Verlichting
Beschrijving: De werkzaamheden hebben betrekking op het functioneel in stand houden van de openbare verlichting ca 26.500 verlichtingsobjecten en bijbehorende installatieonderdelen
Interne identificatiecode: 2025-06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare europese aanbesteding, EMVI Laagste prijs
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
Aanvullende classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De werkzaamheden hebben betrekking op het functioneel in stand houden van de openbare verlichtingsinstallatie (OVL) ca 26.500 verlichtingsobjecten en bijbehorende installatieonderdelen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het functioneel in stand houden van de openbare verlichting.