15157-2023 - ResultaatNederland-Veghel: Computerapparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU Kempenkind - Chromebooks
Referentienummer: T26848
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30230000 Computerapparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft hier een opdracht voor de levering van 400 Chromebooks ten behoeve van Onderwijs stichting KempenKind.
Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Chromebooks.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding