2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud gladheidsmaterieel met bouwjaar 2015 en ouder inclusief bestaande pekeltanks (Betontanks)
Beschrijving: De aanbestedende dienst, Programma Multi Modale Bereikbaarheid Team Operationeel Verkeersmanagement van de provincie Noord-Brabant coördineert de gladheidsbestrijding in de provincie Noord-Brabant. Voor de gladheidsbestrijding maakt de provincie gebruik van gladheidsbestrijdingsmaterieel (sneeuwploegen en strooiers voor zowel hoofdrijbanen als fietspaden en betontanks voor de opslag van pekelwater). De provincie wil het onderhoud en de opvolging bij storingen voor het gladheidsbestrijdingsmaterieel van bouwjaar 2015 en ouder inclusief bestaande pekeltanks (Betontanks) regelen door middel van een raamovereenkomst. Binnen de raamovereenkomst valt ook de keuring van de vloeistofdichtheid van de betontanks. Maximaal € 550.000,-
Interne identificatiecode: C2334966
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Opdracht
Beschrijving: U kunt zich enkel inschrijven voor de volledige opdracht.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn stilzwijgende verlengingen mogelijk.